Antakarana | Kalendář akcí a kurzů

Kalendář akcí v Antakaraně

Moderní centrum osobního rozvoje a jógy

Zobrazené akce pro termín: červen 2019

Rodinné konstelace s Hankou Habrnalovou

To se mi líbí
Rodinné konstelace s Hankou Habrnalovou

Lektor: Hana Habrnalová, Ing.

Cena: 700 Kč

Kontakt na lektora: hahabrha@seznam.cz

Termin: 27.01.2019

Čas: 10:00 - 18:00

Místnost: Malý sál | Čajovna

Zveme vás na nedělní rodinné konstelace s Hankou Habrnalovou.

O čem to bude: Rodinné konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů. Jejich tvůrcem je Bert Hellinger. Metoda je používána v terapiích a poradenství - tolik Wikipedie.

Klient terapeutovi popíše podstatu problému, který chce na konstelacích řešit. Terapeut navrhne, kteří lidé z příběhu jeho problému by měli v konstelaci vystupovat a klient si mezi účastníky semináře vybere zástupce (jednoho po druhém) za tyto skutečné osoby a rovněž si zvolí zástupce za sebe samého. Takto vybrané zástupce pak klient intuitivně rozestaví v místnosti (jednoho po druhém) tak, jak mu to připadá nejpřirozenější. Výchozí rozestavení tedy odpovídá jeho vnitřnímu obrazu dotyčného systému.

Momentem, kdy zástupci zaujmou své pozice, se u nich začnou projevovat charakteristické pocitové reakce osob, které zastupují a které nikdy v životě neviděli. Jejich pocity jsou autentické a silné. Konstelace umožňují spatřit situaci v její podstatě a často vynesou na světlo skrytou příčinu problému. Tento jev je základem metody.

Zároveň vychází najevo, zda v rozestavěné konstelaci nechybí někdo, kdo ve skutečnosti v systému byl důležitý, či zda v systému nepřevzal někdo roli jiné postavy. Přeskupováním systému, hledáním „správného“ místa pro jednotlivé členy a doplněním systému o další vyloučené anebo zapomenuté postavy začíná proces, jehož hojivý účinek pociťuje nejen klient, nýbrž později celý jeho rodinný systém.

V osobních příbězích jsou důležití nejen rodiče, sourozenci, prarodiče, ale mnohdy i vzdálenější příbuzní nebo lidé s rodinou nějak spjatí. Zvlášť velký význam mají rodinní příslušníci, kteří jsou z vědomí rodiny vytěsněni nebo se na ně zapomnělo. Mohou to být potracené nebo brzy zemřelé děti, nežádoucí členové systému či příbuzní s tragickým osudem.

Pro ostatní účastníky semináře je jejich „práce“ v rolích zástupců a sama účast na semináři neobyčejně intenzívní a přináší vždy hluboké prožitky a překvapivé náhledy do jejich vlastního života.Metodu rodinných konstelací lze uplatnit nejen při řešení problémů v rodině, ale i v partnerských vztazích, na pracovišti, jako podnikové a organizační konstelace, konstelace zdravotních symptomů apod.

Lektorka: Hana Habrnalová, tel.: (+420) 737 630 497.

Cena: 700 Kč / účastník stavějící si svou vlastní konstelaci nebo 500 Kč / účastník (herec) pouze hrající druhým v jejich konstelacích | Sleva 200 Kč pro studenty, ženy nebo muže na mateřské dovolené a důchodce. V ceně je zahrnutý pitný režim vč. káv a čajů a moučníku Marlenka.

Přihlášky: Přihlašujte se u Hanky Habrnalové telefonicky na čísle (+420) 737 630 497 nebo písemně e-mailem na hahabrha@seznam.cz

Leták akce ke stažení zde

Fotogalerie

Rodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou HabrnalovouRodinné konstelace s Hankou Habrnalovou

 zpět na seznam kurzů

Lektoři v Antakaraně

 

Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Zobrazit dalších lektory

Vaše ohlasy

 

 • Ing. Lukáš Koziel, lektor 

  Antakarana je úžasným místem. Oslovuje mě její přátelské prostředí a skvělí lidé.

  Ing. Lukáš Koziel, lektor
 • Michal Chýlek, lektor 

  Antakaranu vnímám jako centrum No.1 v Ostravě. Styl, design a zázemí. Výborná domluva a dobrá organizace.

  Michal Chýlek, lektor
 • Jarmila Voženílková, lektorka 

  Antakarana je pro mě oázou klidu a příjemných setkání. Ráda zde vedu lekce jógy.

  Jarmila Voženílková, lektorka
 • Svatopluk Neměc, lektor 

  Proč právě Antakarana? Hezké prostředí, akusticky kvalitní prostor, příjemní lidé, velmi pěkná zahrada.

  Svatopluk Neměc, lektor
 • Pavla Škarková, masérka

  Příjemný inspirující prostor s kouzelnou energií, kde naleznete pochopení, inspiraci i motivaci do života. Tím vším je pro mě Antakarana.

  Pavla Škarková, masérka
 • Jana B. K. Wilczková 

  Pro mne je Antakarana první centrum v Ostravě, které má kromě skvělého zázemí, příjemné čajovny, zajímavých lektorů a neméně zajímavých akcí ještě dvě vzácné ingredience - SRDCE a DUŠI. Právě ty mu dodávají jeho jedinečnost a vyvolají ve vás touhu vracet se znovu a znovu.

  Jana B. K. Wilczková
 • Partik Gabryš, lektor 

  Antakarana je opravdovou oázou Harmonie uprostřed Ostravy. A proto neuplyne týden, ve kterém bych Antakaranu několikrát nenavštívil - ať už jako čajomil, posluchač či lektor. Toto jedinečné centrum osobního rozvoje se pro mě stalo opravdovým druhým domovem.

  Partik Gabryš, lektor

Newsletter

Odebírejte pravidelné novinky a akce z Antakarany

Kontakty na Antakaranu

Rezervace míst v čajovně a kavárně telefonicky na čísle (+420) 733 437 770.

Kde nás najdeteKontakty

Rezervace stolů:
(+420) 733 437 770

Pronájmy prostor:
Josef Janyška
Tel. (+420) 608 852 888
E-mail: info@antakarana.cz

ANTAKARANA s.r.o.
Dolní 782/65, 700 30 Ostrava
IČ: 29386934 | DIČ: CZ29386934

Jak se k nám dostaneteJak se k nám dostanete

Autem: Orientujte se podle zámečku Starý Zábřeh s pivovarem na Pískových dolech. Naše centrum se nachází v jeho bezprostřední blízkosti (200 m). Parkování je možné na ulici přímo před centrem.

MHD:
* BUS č. 36, 48, 57 - zastávka Závoří
* TRAM č. 2, 7, 13 - zastávka Karpatská
* TRAM č. 12, 17, 18 - zastávka Dolní

GPS: Zadejte si 49.807461, 18.241737

Otevírací dobaOtevírací doba

Čajovna a kavárna:
Denně 12 - 24 hod.

Rezervace stolů:
(+420) 733 437 770

Pronajaté prostory:
Otevřeny k dispozici
libovolně dle osobní domluvy předem.

 

Nahoru
Facebook Antakarana