Antakarana | Kalendář akcí a kurzů

Kalendář akcí v Antakaraně

Moderní centrum osobního rozvoje a jógy

Zobrazené akce pro termín: říjen 2018

Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem

To se mi líbí
Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem

Lektor: Xolotl Martinez

Cena: 1300 Kč

Kontakt na lektora: info@manos.cz

Termin: 09.12.2017

Čas: 10:00 - 15:00

Místnost: Masérna

Využijte příležitost pobytu aztéckého šamana Xolotla Martineze u nás v Antakaraně a objednejte se k němu na sobotní osobní terapie. Délka terapie 90 minut. Metoda: Kniha energií Tonalamatl a léčení frekvencemi světla.

Na individuální terapii je nutno se nahlásit předem. Důvodem je to, že Xolotl bude potřebovat vaše datum, čas a místo narození předem, aby se mohl podivat na vaše údaje a připravil zprávu dle výpočtu Maysko-Azteckého kalendáře. Pokud vzejde zájemce o individuální terapii teprve ze semináře nebo z předchozího večera, tak je to také možno narychlo domluvit. V ceně terapie není započítán tlumočník. Xolotl hovoří pouze španělsky.

O čem to bude: Tonalamatl nabízí hluboký, mystický pohled do našich životů skrze archetypy přírodního světa a toltéckou numerologii. Na základě kalendářních údajů klienta (datum, hodina a místo narození) je prostudována jeho latentní životní dráha, jeho rysy a životní situace. Dominantní živel každého z nás (voda, vítr, země nebo oheň) otevírá energetické i symbolické možnosti. Tonalamatl dále skýtá pohled do esencí světa kolem nás a pojmenovává náš vztah se zvířaty, která nás chrání, silovými zvířaty i nebeskými bytostmi, jež nad námi drží ochranou ruku hned od narození.

Tonalamatl mluví o existenci bytostí v čase a hmotě. Učí nás, že každý je jedinečný i duální a že existuje 20 způsobů, jak na člověka nahlížet. Každý způsob či aspekt má 13 rovin, což dává celkem 260 náhledů na člověka. „Tonalpohualli“ (počet energií) je logicko-matematický model makro a mikrokosmu. Podle Toltéků spadá každá bytost do jedné z 260 kategorií. Každý jedinec má své vlastní místo ve vesmíru a okamžikem zrození jsou dány jeho životní rytmy. Podobně jako astronomické cykly, spadají zážitky lidských bytostí do 260 kategorií. Součástí osobní terapie je také práce s frekvencí světla a léčivou energií. Šaman léčitel se v průběhu léčení stává příjemcem a přenašečem energie slunce, země, hvězd a otevírá tak kanál, který pomáhá transformovat, stabilizovat nebo stimulovat naše tělo, znovu dobít světlem a regenerovat naše elektromagnetická centra.

Lektor: Xolotl Martinez | Aztécký šaman, Strážce moudrosti, Náčelník posvátných obřadů, Učitel posvátných tanců, Průvodce očistných potních rituálů Temazcalli, Expert na aztéckou kosmologii a šamanské léčivé techniky.

Vstupné: 1.300 Kč bez tlumočníka, za tlumočníka příplatek | Platba v hotovosti na místě.

Rezervace termínů: Přihlašujte se předem písemně e-mailem u Barbory Vahalové na info@manos.cz | Další informace k akci telefonicky na čísle (+420) 608 725 898.

Leták akce ke stažení zde

Fotogalerie

Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem Osobní terapie se šamanem Xolotlem Martinezem

 zpět na seznam kurzů

Lektoři v Antakaraně

 

Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Lektor nemá žádné kurzy
Zobrazit dalších lektory

Vaše ohlasy

 

 • Ing. Lukáš Koziel, lektor 

  Antakarana je úžasným místem. Oslovuje mě její přátelské prostředí a skvělí lidé.

  Ing. Lukáš Koziel, lektor
 • Michal Chýlek, lektor 

  Antakaranu vnímám jako centrum No.1 v Ostravě. Styl, design a zázemí. Výborná domluva a dobrá organizace.

  Michal Chýlek, lektor
 • Jarmila Voženílková, lektorka 

  Antakarana je pro mě oázou klidu a příjemných setkání. Ráda zde vedu lekce jógy.

  Jarmila Voženílková, lektorka
 • Svatopluk Neměc, lektor 

  Proč právě Antakarana? Hezké prostředí, akusticky kvalitní prostor, příjemní lidé, velmi pěkná zahrada.

  Svatopluk Neměc, lektor
 • Pavla Škarková, masérka

  Příjemný inspirující prostor s kouzelnou energií, kde naleznete pochopení, inspiraci i motivaci do života. Tím vším je pro mě Antakarana.

  Pavla Škarková, masérka
 • Jana B. K. Wilczková 

  Pro mne je Antakarana první centrum v Ostravě, které má kromě skvělého zázemí, příjemné čajovny, zajímavých lektorů a neméně zajímavých akcí ještě dvě vzácné ingredience - SRDCE a DUŠI. Právě ty mu dodávají jeho jedinečnost a vyvolají ve vás touhu vracet se znovu a znovu.

  Jana B. K. Wilczková
 • Partik Gabryš, lektor 

  Antakarana je opravdovou oázou Harmonie uprostřed Ostravy. A proto neuplyne týden, ve kterém bych Antakaranu několikrát nenavštívil - ať už jako čajomil, posluchač či lektor. Toto jedinečné centrum osobního rozvoje se pro mě stalo opravdovým druhým domovem.

  Partik Gabryš, lektor

Newsletter

Odebírejte pravidelné novinky a akce z Antakarany

Kontakty na Antakaranu

Rezervace míst v čajovně a kavárně telefonicky na čísle (+420) 733 437 770.

Kde nás najdeteKontakty

Rezervace stolů v čajovně a kavárně
telefonicky na čísle
(+420) 733 437 770.

Veronika Herčíková
Hlavní manažerka centra
Tel. (+420) 739 562 770
E-mail: info@antakarana.cz

ANTAKARANA s.r.o.
Dolní 782/65, 700 30 Ostrava
IČ: 29386934 | DIČ: CZ29386934

Jak se k nám dostaneteJak se k nám dostanete

Autem: Orientujte se podle zámečku Zábřeh s pivovarem na Pískových dolech. Naše centrum se nachází v jeho bezprostřední blízkosti (200 m). Parkování je možné na ulici přímo před centrem.

MHD:
* BUS č. 36, 48, 57 - zastávka Závoří
* TRAM č. 2, 7, 13 - zastávka Karpatská
* TRAM č. 12, 17, 18 - zastávka Dolní

GPS: Zadejte si 49.807461, 18.241737.

Otevírací dobaOtevírací doba

Čajovna a kavárna:
PO - PÁ od 10 - 22 h
SO - NE od 10 - 22 h

Rezervace míst telefonicky
na čísle (+420) 733 437 770.

 

Nahoru
Facebook Antakarana